LV | RU | EN

 

Записаться к семейному врачу

Поликлиника

A.Saharova iela 16, Rīga
Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu:
67799977
Pieraksts pie ģimenes ārsta: 67136979

VCA поликлиника Pļavnieki контакты

http://plavnieki.vca.lv/ru

Plavnieki

 

 

 

 

Veselības centru apvienības (VCA) poliklīnikā “Pļavnieki” augsti kvalificēti ārsti piedāvā operatīvu diagnostiku, ārstēšanu un rehabilitāciju.

Diagnostika

Poliklīnikas „Pļavnieki” pieredzējušie un profesionālie speciālisti darbā izmanto modernu diagnostikas aparatūru un jaunākos atklājumus medicīnā. Visi izmeklējumi tiek veikti ļoti saudzīgi un operatīvi, taupot pacientu laiku. Poliklīnikā uzstādīts jaunākās paaudzes datortomogrāfs, viens no modernākajiem ultrasonogrāfiem, kas ārstam palīdz sekmīgi uzraudzīt grūtniecību un jau no divu nedēļu vecuma noteikt augļa pataloģijas vai pārmaiņas. Pieejamas digitālās rentgena iekārtas, doplerogrāfija (duplex), mamogrāfs un osteodensitometri.

Kompleksās veselības pārbaude (check – up)

Poliklīnika „Pļavnieki” piedāvā mūsdienās tik ļoti pieprasītās kompleksās veselības pārbaudes jeb check-up programmas. Pacientam vienas vai divu dienu laikā izvērsti veic visas nepieciešamās pārbaudes, ārsts izstrādā individuālu ārstēšanas plānu un sniedz ārstēšanai nepieciešamās konsultācijas. Check-up programmas viena no svarīgākajām priekšrocībām ir iespēja konstatēt slimību agrīnā stadijā, kamēr tā vēl norit bez simptomiem. Dienas stacionārā strādā izcils ārstu kolektīvs. Pieredzējuši un prasmīgi ķirurgi konsultē un veic mazinvazīvas operācijas.

Ārstēšana

Vairāk nekā 100 dažādu nozaru ārstu ikvienam pacientam sniegs nepieciešamās konsultācijas un individuālu augstvērtīgu medicīnisko aprūpi. pieejama arī zobārstniecība un zobu protezēšana.

Rehabilitācija

Poliklīnikā „Pļavnieki” darbojas rehabilitācijas centrs, kur pacientiem veselības atgūšanai pieejamas visplašākās ūdensdziedniecības iespējas un rehabilitologu un ergoterapeitu pakalpojumi. Operatīva ārstu sadarbība un jaunākajām tehnoloģijām aprīkotais rehabilitācijas centrs pacientiem nodrošina sekmīgu atlabšanu.