LV | RU | EN

 

Pieraksts pie ģimenes ārsta

Speciālisti
SpeciālistsKab.St.POTCPkSe

 

Arodveselības un arodslimību ārsti

 

Arodveselības un arodslimību ārsti 525 5 12.00-18.00   09.00-17.00 14.00-17.30 09.00-13.00  

 

Ārstu medicīniskā komisija

 

Autovadītāju medicīniskā komisija 525 5 15.00-18.00 (pirmstermiņa komisija pēc pieraksta)   15.00-17.00 09.00-12.00    
Obligatā veselības pārbaude
525 5 12.00-18.00   09.00-17.00 14.00-17.30 09.00-13.00  
Sanitārās grāmatiņas noformēšana 525 5   14.00-17.00   09.00-12.00    

 

Bērnu ķirurgs

 

Kirejevs Dmitrijs 515 5   15.00-16.00   15.00-16.00    

 

Bērnu masiere

 

Dropko Oksana 234 2 10.00-12.00 (NVD)
12.00-14.00 (maksas)
16.00-19.00 (maksas)
19.00-20.00 (NVD)
10.00-12.00 (NVD)
12.00-14.00 (maksas)
16.00-19.00 (maksas)
19.00-20.00 (NVD)

10.00-12.00 (NVD)
12.00-14.00 (maksas)
 

 

Bērnu neirologs

 

Užāne Gunta 523 5         09.30-13.00 (NVD)  

 

Dermatovenerologi

 

Deņisjuka Tatjana 517 5 14.00-17.00 (NVD) / 17.00-20.00 (maksas) 09.00-11.00 (NVD) / 11.00-14.00 (maksas) 09.00-12.00 (NVD) / 12.00-14.30 (maksas) 17.00-20.00 (NVD) / 14.00-17.00 (maksas) 09.00-11.00 (NVD) / 11.00-14.00 (maksas)  
Grūbe Guna 517 5     14.30-19.00 09.00-14.00    
Salaka Kristīne 517 5   14.00-20.00        

 

Endokrinologi

 

Bogdanova Aija 206 2 14.00-20.00 14.00-20.00 13.00-19.00 9.00-15.00 08.00-13.00  
Grikmane Daila 204 2 08.45-14.00 08.45-13.00 08.45-14.00 14.00-18.00 08.45-14.00  

 

Ergoterapeiti

 

Kosova Jekaterina     Tikai mājas vizītes
Poļivkina Olga 235 2 09.00-15.40 (NVD) / 15.40-16.20 (maksas)   09.00-15.40 (NVD) / 15.40-16.20 (maksas)   09.00-12.20  

 

Fizikālās medicīnas procedūru kabinets

 

  201/202/203 2 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 1 08.00-20.00 1 09.00-13.00 1 09.00-13.00 1

 

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti

Ņemirovska Irina 228 2       09.00-14.00 (NVD)
14.00-15.00 (maksas) 
   
Pulveris Jānis 228 2 08.00-13.00 (NVD)
13.00-14.00 (maksas)
      08.00-10.00 (NVD)
10.00-11.00 (maksas)
 
Vītoliņa Guna 210 2   10.00-16.00 15.00-19.00   10.00-14.00  

 

Fizioterapeiti

 

Alifanova Anastasija 3 209 2   14.20-16.20 (NVD)
16.20-19.00 (maksas)
  15.00-16.20 (NVD)
16.20-19.00 (maksas)
08.00-10.00 (maksas)
10.00-12.40 (NVD)
12.40-14.40 (maksas)
 
Opaļeva Inese 209 2 09.00-11.00 (NVD)
11.00-15.00 (maksas)
09.00-10.20 (NVD)
10.20-14.00 (maksas)
09.00-11.00 (NVD)
11.00-15.00 (maksas)
09.00-10.20 (NVD)
10.20-14.00 (maksas)
   
Kalniņa Anna 207 2   15.20-17.20 (NVD)
17.20-18.40 (maksas)
  10.00-12.40 (NVD)
12.40-17.20 (maksas)
10.00-12.40 (NVD)
12.40-17.50 (maksas)
 
Kalniņa Ieva 207 2 09.00-11.40 (NVD)
11.40-17.00 (maksas)
09.00-11.40 (NVD)
11.40-17.00 (maksas)
09.00-11.40 (NVD)
11.40-15.00 (maksas)
     
Fariņeca Karīna 312 3 9.00-15.00 (maksas)     9.00-15.00 (maksas    

 

Gastroenterologi

 

Čui Gaļina 166 1 15.00-17.00 (maksas)          

 

Ginekologi

 

Antonova Larisa 338 3     13.00-14.00(USG 340.kab.) 14.00-18.00   09.00-13.00  
Možeitoviča Oksana 338 3 12.00-13.00 (USG, 340. kab); 13.00-18.00 (ginekoloģija 338.kab)   09.00-13.00 (ginekoloģija 338.kab)      
Pavlova Žanna 337 3 14.00-19.00 08.00-13.00 14.00-18.00 08.00-12.00 13.00-16.00  
Petskojs Jevgenijs  341 3 09.15-12.00(NVD)
12.00-13.00(maksas)
  08.00-12.00(NVD)
12.00-13.00(maksas)
13.00-18.00(NVD)
18.00-19.00(maksas)
   
Potapenkova Inese 339 3 13.00-14.45 (grūtnieces)
14.45-17.30 (NVD)
17.30-19.00 (maksas)
10.00-12.00 (maksas) 13.30-14.00 (NVD)
14.00-15.00 (grūtnieces)
15.00-16.30 (NVD)
16.30-17.30 (maksas)
09.00-10.45 (NVD)
10.45-11.30 (grūtnieces)
11.30-12.30 (maksas)
13.00-16.00 (maksas)  
Sidorenkova Inna 336 3 14.00-17.00 (NVD)
17.00-18.00 (maksas)
08.00-12.00 (NVD) 14.00-16.00 (NVD) 08.00-12.00 (NVD) 08.00-11.00 (NVD)  
Volkova Svetlana 336 3 09.00-14.00 12.00-17.00 09.00-14.00 12.00-17.00    
Zīle Oksana 337 3 09.00-12.00 14.00-20.00 08.00-14.00 14.00-17.00 08.00-13.00  

 

Kardiologi

 

Zuzāns Ralfs 213 2     17.30-18.30 (NVD)
18.30-20.30 (maksas)
     
Kralliša Agnese 216 2       15.00-15.40    
Ļuļe Marina 213 2   08.30-12.00 (NVD)     12.00-13.00
(maksas)
 
Paeglītis Varis 216 2 13.30-16.00          

 

Ķirurgi

 

Atstupens Kristaps 510 5     15.00-16.00 (NVD)
16.00-17.00 (maksas)
 

 

 
Kočiašvili Georgijs 511 5 16.00-19.00          
Miļčevskis Andrejs 510 5         15.00-17.30 (NVD)
17.30-18.00 (maksas)
  
Moskaļovs Jurijs 511 5   16.00-20.00   16.00-20.00    
Sekundo Abeļs 510 5 16.00-18.30 (NVD)
18.30 - 19.00 (maksas)
09.00-13.00 (NVD)
13.00-14.00 (maksas)
17.00-18.30 (NVD)
18.30-19.00 (maksas)
  08.00-11.00 (NVD)
11.00-12.00 (maksas)
 
Solovjovs Jurijs 511 5 11.00-12.00 (NVD)
12.00-13.00 (maksas)
  09.00-12.00 09.00-12.00    
Šapovalovs Sergejs 511 5     15.00-18.00 (NVD)
18.00-18.30 (maksas)
     

 

Lāzera terapija

 

Petskojs Jevgenijs (pieraksts pa tālr.: 26428006) 229 2 14.00-18.00
(maksas)
08.00-12.00
(maksas)
14.00-18.00
(maksas)
08.00-12.00
(maksas)
14.00-18.00
(maksas)
 

 

Logopēds

 

Rullis Arvis 228 2     08.30-09.00 (maksas)
09.00-13.00 (NVD)
13.00-13.30 (maksas)
     

 

Manuālie terapeiti

 

Kuzņecova Vera 1
(pieraksts pa tālr.: 29415870)
310 3 14.00-19.00 14.00-19.00 10.00-15.00 13.00-19.00 09.00-15.00  

 

Masāžas kabinets

 

Brovkina Larisa 309 3 10.00-17.00 (NVD) 10.00-17.00 (NVD) 10.00-17.00 (NVD) 10.00-17.00 (NVD) 10.00-17.00 (NVD)  
Dropko Oksana 233 2 09.00-14.00 16.00-20.00 09.00-14.00 16.00-20.00 09.00-14.00  
Grinbergs Ingors1 228 2 16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00  
Kravčevska Svetlana 234 2 14.00-20.00 08.00-14.00   08.00-14.00 13.00-18.00  
Pavlova Tatjana 234 2 08.00-14.00 14.00-19.00 08.00-14.00 14.00-19.00 08.00-13.00  

 

Narkologi

 

Demenčuka Viktorija 521 5       09.00-13.00    

 

Nefroloģi

 

Jeruma Edīte 523 5   pēc pieraksta   16.00-18.00
(I un III) 4
   

 

Neirologi

 

Bērziņa Dace 523 5 09.00-12.00 (NVD) / 12.00-14.00 (maksas)     09.00-12.00 (NVD) / 12.00-14.00 (maksas)    
Bugrova Violeta 506 5       09.00-14.00    
Čistjaka Mūza 518 5   16.00-18.00(NVD) 18.00-19.00(maksas)     16.00-18.00(NVD) 18.00-19.00(maksas  
Sēkliņa Maija 518 5 08.00-14.00 (NVD)
14.00-15.00 (maksas)
09.00-13.00 (NVD)
13.00-14.00 (maksas)
09.00-15.00 (NVD)
15.00-16.00 (maksas)
13.00-17.00 (NVD)
17.00-18.00 (maksas)
   

 

Neirosonologs

 

Bērziņa Dace 709 5     09.00-16.00   09.00-17.00  

 

Oftalmologi

 

Aleksejeva Jeļena 536 5   08.00-14.00     08.00-14.00  
Brāle Vita 536 5   13.30-17.30 (NVD)
17.30-18.00 (maksas)
       
Martinkeviča Olga 534 5     15.00-18.00 (NVD) / 18.00-19.00 (maksas) 08.00-10.00 (NVD) / 10.00-12.00 (maksas) 08.00-12.00 (NVD) / 12.00-13.00 (maksas)  
Pimenovs Andrejs 534 5 15.00-17.00 (NVD) / 17.00-19.00 (maksas) 08.30-11.00 (NVD) / 8.00-8.30; 11.00-12.00 (maksas)   15.00-17.30 (NVD) / 17.30-18.30 (maksas)    
Roščinkina Nadežda 534 5 08.00-12.00 (NVD) / 12.00-14.00 (maksas)   08.00-12.00 (NVD) / 12.00-14.00 (maksas)      
Trendecka Jekaterina 534 5       08.00-12.40 (NVD)
13.00-14.00 (maksas)
   

 

Onkologi

 

Šalajevs Vladimirs 510 5   16.00-18.00
(I un III)
       

 

Otolaringologi

Emsiņa Aija 529 5       13.20-16.00(NVD)
16.00-17.40(maksas)
13.20-16.00 (NVD)
16.00-17.40 (maksas)
 
Miščenko Svetlana 529 5 15.00-17.00 (maksas)
17.00-18.00 (NVD)
10.00-12.00 (maksas)
12.00-13.00 (NVD)
  10.00-12.00 (maksas)
12.00-13.00 (NVD)
   
Romanovska Jeļena 529 5   10.00-13.00 10.00-13.00   10.00-13.00  

Sokolovs-Karijs Oļegs

529 5     15.30 (NVD) / 18.30-19.30 (maksas)      
Urtāns Rihards 529 5 09.00-14.00 (NVD)
14.00-14.30 (maksas)
         

 

Pneimonologi

 

Garda Emilija 522 5   10.00-15.00     10.00-15.00  
Kroiča Iveta 522 5 16.00-19.30          

 

Podologi

Paškeviča Evija 154 1     10.00-14.00 (NVD)
14.00-18,00 (maksas)
     
Smurova Irina 154 1   09.00-13.00 (NVD)
13.00-17.00 (maksas)
  09.00-13.00 (NVD)
13.00-17.00 (maksas)
   

 

Procedūru un vakcinācijas kabinets

 

  102 1 08.00-19.00 1 08.00-19.00 1 08.00-19.00 1 08.00-19.00 1 08.00-19.00 1

 

Proktologi

Kočiašvili Georgijs 511 5 16.00-19.00          
Miļčevskis Andrejs 510 5         15.00-18.30  

 

Psihiatri

 

Ogsts Mārtiņš 526 5   08.00-10.00 (NVD) 08.00-15.00 08.00-10.00 08.00-10.00 (izņemot katra mēn.pirmo piektdienu no 01.09.2017 līdz 31.05.2018)  
Tatarincevs Vadims 526 5 16.00-18.00   16.00-18.00      

 

Psihoterapeiti

 

Cerava Dace (psihoterapeite un psihoanalītiķe)
pieraksts pa tālruni 29424665 1
211 2 11.00-17.00 11.00-17.00   11.00-17.00    

 

Traumatologi - ortopēdi

 

Kirejevs Dmitrijs 515 5   16.00-19.00   16.00-19.00    
Kirejevs Dmitrijs (pieņem bērnus) 515 5   15.00-16.00   15.00-16.00    
Matisons Juris 510 5     11.00-13.20 (NVD)
13.20-14.00 (maksas)
     
Omeļčenko Aleksandrs 1 510 5   16.00-20.00   16.00-20.00    
Pasters Vitālijs 515 5         16.00-20.00  
Sapats Valdis 515 5 16.00-19.00   16.00-19.00      
Solovjovs Jurijs 511 5 10.00-11.00   12.00-13.00 12,00-13.00    
Turkopuls Pēteris 515 5   09.00-12.00 09.00-12.00 09.00-12.00    

 

Urologi

 

Andrejuks Vladimirs 503 5 16.00-19.00 (NVD)
19.00-20.00 (maksas)
18.00-19.00 (NVD)
19.00-20.00 (maksas)
16.00-18.15 (NVD)
18.15-20.00 (maksas)
08.00-09.45 (NVD)
09.45-10.30 (maksas)
16.00-18.15 (NVD)
18.15-20.00 (maksas)
 
Maļevskis Andrejs 503 5     12.00-15.00 (NVD)
15.00-15.30 (maksas) 
15.00-18.00 (NVD)
18.00-19.00 (maksas)
   

 

Uztura speciālisti

 

Marina Kaplane 1  310  3         15:00-19:00  

 

Vertebrologs

 

Kirejevs Dmitrijs 515 5   15.00-19.00   15.00-19.00    

 

1 - tikai maksas pakalpojumi

2 - pieņem arī bērnus

3 - arī mājas vizītes

4 - pēc pieraksta

 

*NVD - apmaksā Nacionālais veselības dienests  

Diagnostika un ārstēšana
SpeciālistsKab.St.POTCPkSe

 

Datortomogrāfija

 

  704 7
16.00-18.00 (NVD)
18.00-19.00 (maksas)
 
09.00-11.00 ( NVD)
11.00-12.00 (maksas)
14.00-16.00 ( NVD)
16.00-17.00 (maksas)
16.20-18.40 (NVD) 
18.40-19.00 (maksas) 
 

 

Dienas stacionārs

kompleksā veselības pārbaude "Check-up"   1  09.00-15.00 09.00-15.00 09.00-15.00 09.00-15.00    

 

Doplerogrāfija

 

Antoņuka Gaļina 2 703A 7 14.00-16.00 (NVD)
16.00-18.00 (maksas)
15.00-17.30 (NVD)
17.30-19.00 (maksas)
      10.00-12.00
katra otra sestdiena 1
Astrahanceva Anastasija 2 3 713 7       11.20-14.20 (NVD)
14.20-16.00 (maksas)
   
Bērziņa Dace 2 709 7     09.00-15.00 (NVD)
15.00-16.00 (maksas) 
  09.00-15.00 (NVD)
15.00-16.00 (maksas)
 
Iļjina Tamāra 2 709 7   15.00-17.30 (NVD)
17.30-19.00 (maksas)
  09.00-14.00 1    
Simonovs Vjačeslavs 3 709 7 16.00-18.00 (NVD)
18.00-20.00 (maksas)
         
Suhorukova Ņina 3 709 7     16.00-18.00 (NVD)
18.00-19.00 (maksas)
16.00-18.40 (NVD)
18.40-19.00 (maksas)
   
Ūbelis Gunārs 3
703A 7   08.00-11.00 (NVD)
11.30 -12.00 (NVD)
12.00-14.00 (maksas)
08,00-11.00 (NVD)
11.00-12.30 (maksas)
14.00-16.30 (NVD)
17.00-19.00 (maksas) 
   

 

Ehokardiogrāfija

 

Kalnīte Gunta 216 2       08.30-11.30 (NVD)
12.00-14.30 (maksas)
   
Ļuļe Marina 216 2 09.00-12.00 (NVD)
12.00-13.00 (maksas)
    09.00-14.00 (NVD) 09.00-12.00 (maksas)
 
Paeglītis Varis 216 2 13.30-16.00 1          
Sorokins Nikolajs 216 2           09.00-11.30 (NVD)
11.30-14.30 (maksas)

 

Elektrokardiogrāfija (EKG)

 

  219 2 08.15-14.00 08.30-12.00
14.00-18.00
08.15-14.00 13.00-18.00 08.30-15.00   

 

Endoskopija (gastroskopija, kolonoskopija)

 

Čui Gaļina (gastroskopija, kolonoskopija) 166 1 08.40-10.00 (maksas) / 10.00-14.00 (NVD)          
Duļbinska Veneranda (gastroskopija) 166 1   08.00-11.20 (NVD)
11.20-12.00 (maksas)
       
Seļezņovs Jurijs 166 1     15.00-19.15 (NVD)
19.15-20.00 (maksas)
     
Zēravs Normunds (gastroskopija) 166 1     08.00-10.00 (NVD)
10.00-11.00 (maksas)
     

 

Holtera monitorēšana/24h asinsspiediena mērīšana

 

Holtera monitorings 219 2 08.00-08.30
15.00-15.30 1
16.30-17.001
17.00-17.30 
8.00-8.30 1
16.30-17.00 1
14.30-15.30    
Asinsspiediena monitorēšana 213 2 14.00-14.30 1   15.00-15.30 1      

 

Kardiotokogrāfija

 

  346 3 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00  

 

Mammogrāfija

 

  707 7 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-19.00  

 

Neirometrija

 

Neirometrija 1 522 5     09.00-15.00      

 

Neirosonoloģiska izmeklēšana

 

Antoņuka Gaļina 2 703A 7 14.00-16.00 (NVD)
16.00-18.00 (maksas)
15.00-17.30 (NVD)
17.30-19.00 (maksas)
      10.00-12.00
katra otra sestdiena 1
Bērziņa Dace 2 709 7     09.00-15.00 (NVD)
15.00-16.00 (maksas)
  09.00-15.00 (NVD)
15.00-16.00 (maksas)
 
Iļjina Tamāra 2 709 7   15.00-17.30 (NVD)
17.30-19.00 (maksas)
  09.00-14.00 1    

 

Osteodensitometrija (DEXA)

 

  711 7 09.00-13.40 14.00-17.40 09.00-14.00   09.00-12.20  

 

Rentgenogrāfija

 

  707 7 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-19.00  

 

Ultrasonogrāfija

Iļjina Tamāra 4 6 703 A 7   09.00-12.00 (maksas)
12.00-14.15 (NVD)
       
Ivaskis Ivo 4 1 713 7       09.00-11.00 1    
Maračkovska Žanna 46
703A 7     13.00-14.00 (NVD)
14.00-16.00 (maksas)
     
Pluģe Evita 1 8 713 7     15.00-17.00      
Podļesnaja Jeļena 4 713 7         08.00-11.00 (NVD)
11.00-13.00 (maksas)
 
Pugačova Alina   7   15.00-17.00 (NVD)
17.00-19.30 (maksas)
       
Puķīte Velga 4 709 7   08.00-11.00 (NVD)
11.00-13.00 (maksas)
       
Šalajevs Vladimirs 4 703 7 13.00-15.10 (NVD)
15.10-17.00 (maksas)
  18.00-20.00 (maksas)      
Ūbelis Gunārs 4 6  703A 7   08.00-11.00 (NVD)
11.30 -12.00 (NVD)
12.00-14.00 (maksas)
08,00-11.00 (NVD)
11.00-12.30 (maksas)
14.00-16.30 (NVD)
17.00-19.00 (maksas) 
   
Veinberga Terēze 7
713 7     11.40-13.40 (NVD)
13.40-14.20 (maksas)
     

 

Ultrasonogrāfija ginekoloģijā

 

Antonova Larisa 1 9 340 3     13.00-14.00 14.00-18.00(konsultācijas 338.kab.)   9.00-13.00(konsultācijas 338.kab.)  
Grīnvalde Ludmila 340 3         09.00-11.30 (NVD)
11.30-12.00 (maksas)
 
Možeitoviča Oksana 1 9 340 3 12.00-13.00 (USG, 340. kab); 13.00-18.00 (ginekoloģija 338.kab)          
Potapenkova Inese 9 340 3   09.00-10.00 1 17.30-18.30 1 13.00-14.10 (NVD) 16.00-16.30 1  
Zīle Oksana 9 340 3 13.00-16.30 (NVD)
16.30-18.00 (maksas)
     09.00-13.00 (grūtnieces)  

 

Veloergometrija (VEM)

Ļuļe Marina 213 2     09.00-13.00 (NVD)
13.00-15.00 (maksas)
     

 

1 - tikai maksas pakalpojumi

2 - galvas un kakla asinsvadi

3 - roku un kāju vēnas un artērijas

4 - vēdera dobuma, nieru, urīnceļu, prostatas, vairogdziedzera USG

5 - pieņem arī bērnus

6 - Transrektāla prostatas USG

7 - krūšu dziedzeru ultrasonogrāfija

8 - locītavas, mīkstie audi

9 - Sievietes iegurņa orgānu ultrasonogrāfija

*NVD - apmaksā Nacionālais veselības dienests

Ģimenes ārsti
SpeciālistsKab.St.POTCPkSe

 

Dežūrārsti

 

Davidova Alla 153 1   15.00-21.00     15.00-21.00 08.00-15.00 slīdošs grafiks
Zeltiņa Inta 153 1 15.00-21.00   15.00-21.00 15.00-21.00   08.00-15.00 slīdošs grafiks

 

Maksas terapeits

 

Zeltiņa Inta

153 1 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00 10.00-15.00  

 

Ģimenes ārstu prakses

 

Blaua Silva
tālr. 67171930
422 4 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00  
  akūtā stunda 11.00-12.00 18.00-19.00 11.00-12.00 18.00-19.00 11.00-12.00  
Boroviks Dmitrijs
tālr. 67136002
435 4 14.00-19.00 14.00-19.00
14.00-19.00 09.00-14.00 08.00-13.00  
  akūtā stunda 14.00-15.00 14.00-15.00 14.00-15.00 13.00-14.00 12.00-13.00  
Čubukova Irina
tālr. 29772465
437 4 08.00-13.00 08.00-12.30 15.00-20.00 08.00-13.00 08.00-13.00  
  akūtā stunda 12.00-13.00 11.30-12.30 15.00-16.00 12.00-13.00 12.00-13.00  
Gubska Žanna 418 4 15.00-19.00 09.00-13.00 13.00-17.00 10.00-14.00 08.00-12.00  
  akūtā stunda 15.00-16.00 12.00-13.00 15.00-16.00 13.00-14.00 11.00-12.00  
Jevčuka Nataļja 417 4

16.00-20.00

10.00-14.00

15.00-19.00

10.00-14.00

08.00-12.00

 
  akūtā stunda 19.00-20.00 13.00-14.00 18.00-19.00 13.00-14.00 11.00-12.00  
Junkina Olga
tālr. 26521324
410 4 15.00-19.00 09.00-13.00 15.00-18.00 08.00-12.00 09.00-13.00  
  akūtā stunda 15.00-16.00 09.00-10.00 15.00-16.00 08.00-09.00 09.00-10.00  
Kaļita Nadežda
tālr. 26440263
412 4 15.00-19.00 08.00-12.00 16.00-20.00 08.00-12.00 09.00-13.00  
  akūtā stunda 15.00-16.00 08.00-08.30
11.30-12.00
16.00-17.00 08.00-08.30
11.30-12.00
09.00-09.30
12.30-13.00
 
Kondratova Aija
tālr. 67171908
430 4 15.00-19.00 10.00-14.00 09.00-12.00 09.00-12.00 08.00-12.00  
  akūtā stunda 18.00-19.00 13.00-14.00 12.00-13.00 12.00-13.00 11.00-12.00  
Kronberga Hedviga
tālr. 26811005
433 4 14.00-18.00 08.00-12.00 14.00-18.00 09.00-13.00 09.00-13.00  
  akūtā stunda 17.00-18.00  11.00-12.00  17.00-18.00 12.00-13.00 12.00-13.00  
Kuzmane Astrīda
tālr. 67136003
441 4 08.00-12.00

15.00-19.00

08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00  
  akūtā stunda 11.00-12.00 18.00-19.00 11.00-12.00 11.00-12.00 11.00-12.00  
Kuzņecova Nataļja 408 4 16.00-20.00 09.00-13.00 16.00-20.00 09.00-13.00 08.00-12.00  
  akūtā stunda 16.00-17.00 09.00-10.00 16.00-17.00 09.00-10.00 08.00-09.00  
Ķērpe Dzintra
tālr. 20310975
413 4 09.00-12.00 11.00-15.00 12.00-16.00 15.00-19.00 08.00-12.00  
  akūtā stunda 11.00-12.00 14.00-15.00 12.00-13.00 15.00-16.00 11.00-12.00  
Proskurņa Tatjana
tālr. 29449725
439 4 08.00-12.00 16.00-20.00 10.00-14.00 16.00-20.00 10.00-14.00  
  akūtā stunda 08.00-09.00 16.00-17.00 10.00-11.00 16.00-17.00 10.00-11.00  
Purina Jeļena 440 4 10.00-14.00 08.00-12.00 15.00-19.00 10.00-14.00 10.00-14.00  
  akūtā stunda 13.00-14.00 08.00-09.00 18.00-19.00 13.00-14.00 13.00-14.00  
Rukavišņikova Ērika
tālr. 67137489
419 4 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00  
  akūtā stunda 12.00-13.00 15.00-16.00 12.00-13.00 14.00-15.00 12.00-13.00  
Šalajevs Vladimirs
tālr. 67171917
319 3 09.00-13.00 09.00-13.00 15.00-18.00 15.00-19.00 09.00-13.00  
  akūtā stunda 12.00-13.00 12.00-13.00 17.00-18.00 18.00-19.00 12.00-13.00  
Timšāne Gunta
tālr. 22335301
406 4 11.00-15.00 12.00-16.00
(zīdaiņi)
11.00-15.00 15.00-19.00 08.00-12.00  
  akūtā stunda 14.00-15.00 15.00-16.00 14.00-15.00 18.00-19.00 11.00-12.00  
Trušņikova Gaļina
tālr. 67137356
415 4 15.00-20.00 08.00-12.30 14.00-19.00 09.00-14.00 08.00-13.00  
  akūtā stunda 15.00-16.00 11.15-12.30 14.00-15.00 13.00-14.00 12.00-13.00  
Vuļa Veneranda
tālr. 26358422
421 4 15.00-20.00 12.00-17.00
(zīdaiņi)
08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00  
  akūtā stunda 19.00-20.00 16.00-17.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00  
Zaharova Nataļja 315 3 16.00-20.00 08.00-13.00 14.00-19.00 10.00-14.00 09.00-14.00  
  akūtā stunda 18.00-20.00 10.00-13.00 16.00-19.00 12.00-14.00 11.00-14.00  
Zaremba Līga
tālr. 67247799
403 4 15.00-20.00 8.00-12.30 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00  
  akūtā stunda 15.00-16.00 11.30-12.30 12.00-13.00 14.00-15.00 12.00-13.00  

 

Primārās aprūpes ārsti - internisti

 

Sosnovska Olga
tālr. 67136979
423 4 15.00-20.00 8.00-12.30 15.00-20.00 09.00-14.00 09.00-14.00  
  akūtā stunda 15.00-16.00 11.30-12.30 15.00-16.00 13.00-14.00 13.00-14.00  
Zeme Dana 155  1     14.00-18.00 14.00-18.00    

Atveseļošanās centrs
SpeciālistsKab.St.POTCPkSe

 

Ārstnieciskā vingrošana pieaugušajiem un bērniem

 

Korneļuka Nataļja 1
305.kab.- zāle 3 17.00-18.00 17.00-20.00   17.00-20.00 18.00-19.00   
Poļivkina Olga 2 305.kab.- zāle 3 18.00-19.00 09.00-10.00 18.00-19.00 09.00-10.00    

 

Atveseļošanas centrs

Ūdensdziedniecība 4   1 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 9.00-20.00
Svētdienās:
9.00-15.00

 

Baseins

Karina Fariņeca 5     09.00-10.00 aerobika
10.00-11.00 grūtnieces

    09.00-10.00 aerobika
10.00-11.00 grūtnieces
   
Poļivkina Olga 2     17.00-18.00
19.00-20.00
10.00-11.00   17.00-19.00 13.30-14.30  

 

1 - T.: 29790589

2 - T.: 26068785

3 - T. 28650500

4 - tikai maksas pakalpojumi

5 - T.:29445630